Zpět
|Výsledky Sobotína|Výsledky soutěží|Pořadí VC HOLBA cup|Kalendář soutěží|Soutěže |

Jdi na stránku:  1  2  3  4  5  6  7  8

Velká cena Bludov - 2. srpna 2014

Po třech týdnech oddechu od Velké ceny Holba Cupu, jsem se v sobotu 2. srpna vydali na soutěž do Bludova. Soutěž byla uspořádána ve třech kategoriích, tedy muži, ženy a veteráni. V kategorii mužů...[více]

3. 08. 2014 09:46:17curil

PS a VC Sobotín - 26. července 2014

V sobotu 26. července se uskutečnila soutěž na naší domácí půdě, tedy v Sobotíně. Pro kategorii veteránů byla tato soutěž započítána do Velké ceny Holba Cupu, pro zbylé dvě kategorie se...[více]

30. 07. 2014 16:55:57curil

Noční soutěž Loučná nad Desnou - 19. července 2014

Sobotní večer jsme zakončili noční pohárovou soutěží, na kterou jsme se přesunuli do sousední vesnice, a to do Loučné nad Desnou. Této soutěže se zúčastnilo 12 družstev mužů a 6 družstev...[více]

26. 07. 2014 20:07:55curil

Železný ÚDéHák Vernířovice - 19. července 2014

Naší další sobotní zastávkou se po pohárové soutěži v Novém Malíně stala sousední vesnice Vernířovice. Zde se uskutečnil triatlon nesoucí název Železný ÚDéHák. Prvním úsekem tohoto triatlonu byl běh...[více]

26. 07. 2014 19:55:52curil

Pohárová soutěž Nový Malín - 19. července 2014

V sobotu, 19. července, se uskutečnila pohárová soutěž v Novém Malíně, která probíhala hned ve 3 kategoriích, a to v kategorii mužů, které se zúčastnilo 13 družstev, v kategorii žen, která...[více]

23. 07. 2014 16:00:43curil