Zpět

PS a VC Sobotín - 26. července 2014

V sobotu 26. července se uskutečnila soutěž na naší domácí půdě, tedy v Sobotíně. Pro kategorii veteránů byla tato soutěž započítána do Velké ceny Holba Cupu, pro zbylé dvě kategorie se jednalo o klasickou pohárovou soutěž "O pohár starostky obce". Startovní listina čítala 14 družstev mužů, 4 družstva žen a 11 družstev veteránů.

Soutěž odstartovala kategorií veteránů. Naši veteráni se postavili na startovní čáru jako polední. Za mohutného povzbuzování byli hnáni kupředu a všichni věřili, že se vyplní přísloví „to nejlepší na konec.“ Bohužel, vše bylo marné. Strojník špatně položil savici na zem, což zpomalilo savičář, proto byla voda pomalejší. S největším problémem se však potýkal zapůjčený levý proudař, kterému se při rozhazování kluba zasukovala hadice. Výsledný čas 35,86 našim veteránům stačil až na 10. místo.

Nepovedený útok veteránů chtěli vylepšit naši muži, kteří uzavírali startovní listinu. Jejich útok proběhl bez problémů a terče byly sraženy v čase 16,74. Tento čas stačil na krásné 4. místo, přesto byli kluci zklamaní, protože byli o pouhou desetinu horší než 3. Hrabišín. Kategorii mužů naprosto ovládlo družstvo Janovic, které svým bezchybným útokem nejen že zvítězilo, ale i nastavilo nový traťový rekord, kterým se stal čas 15,49.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2013 naleznete v kategorii Požární sport -> 2014 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".