Pohárová soutěž Nový Malín - 19. července 2014

V sobotu, 19. července, se uskutečnila pohárová soutěž v Novém Malíně, která probíhala hned ve 3 kategoriích, a to v kategorii mužů, které se zúčastnilo 13 družstev, v kategorii žen, která měla zastoupení 12 družstev i kategorii veteránů, ve které se o prvenství popralo 8 družstev. Na soutěž tedy vyjela obě naše družstva.

Nejprve se dostaly ke slovu týmy složené ze starších jedinců, tedy veteráni. Na nepříjemně kluzkém povrchu kolem základny uklouzli hned tři členové družstva, a to košíkář, béčkař a rozdělovač. Právě zaváhání košíkáře způsobilo pomalejší vodu, zbylí dva členové týmu vše doběhli bez větších problémů. Výsledný čas 21,27 odpovídal předvedenému výkonu a překvapivě našim veteránům stačil na konečné druhé místo.

Později se postavilo na startovní čáru i družstvo našich mužů, které se chtělo předvést v tom nejlepším světle. To se ovšem nepovedlo. Košíkáři se savičářem se nepodařilo nabrat vodu podle jejich představ, což celý pokus našich mužů výrazně zpomalilo. Výsledný čas 23,68 stačil až na 8. místo z celkového počtu 13 družstev. Děkujeme za pomoc týmu z Troubelic, který nám zapůjčil proudaře Jana Přecechtěla.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Muži:

Veteráni: