Zpět


Velká cena Ráječek - 6. září 2015

   V neděli 6. září jsme vydali na poslední Velkou cenu Holba Cupu 2015, která se tradičně konala na dopravním hřišti v Ráječku. S letošní sezónou se přijelo svými požárními útoky rozloučit 36 družstev mužů a 15 družstev žen. Právě v Ráječku se letos rozhodovalo o vítězi mužské kategorie, o napětí tedy nebyla nouze.

   Naše družstvo mužů se na startovní čáru postavilo opět jako třetí. Oproti loňskému roku jsme mohli být relativně v klidu, protože své konečné místo jsme už měli jisté. Vše proběhlo bez problémů, pouze pravý proudař necelé dvě vteřiny prostříkal. Levý terč sestřelen v čase 14,98 a terč pravý 16,65. Tímto výsledným časem jsme se umístili na jedenáctém místě a připsali si posledních čtrnáct bodů do celkového pořadí Holba Cupu. Za výpomoc opět děkujeme Marťovi Jančíkovi z Dolní Libiny.

   Díky našim vyrovnaným výkonům během všech šestnácti Velkých cen jsme letos skončili na celkovém sedmém místě se ziskem 220 bodů. Tím pádem jsme nejen obhájili pořadatelství VC pro příští rok, ale i vybojovali účast na Finále mistrů v Pavlově.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2015 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2015 naleznete v kategorii Požární sport -> 2015 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

 
 
08. 09. 2015 18:01:36curil

Zpět