Zpět

Pohárová soutěž Nový Malín - 18. července 2015

I během další přestávky od Velkých cen jsme nelenili a zajeli se zúčastnit pohárové soutěže do Nového Malína. Trať byla pro všechna družstva připravena na 2B hadice a byla věnovaná Bedřichovi Nesrstovi a Gabrielovi Krobotovi. V kategorii mužů odstartovalo 12 družstev, v kategorii žen 7 družstev a v kategorii veteránů družstev 5.

Naši muži se dnes na startovní čáru postavili netradičně až ke konci startovní listniny. Útok proběhl bez problémů, tudíž jsme s časem 15,99 obsadili krásné druhé místo. Porazit nás dokázala jako v Pavlově pouze Nová Dědina.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2015 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

18. 07. 2015 19:08:33curil