Zpět


Pohárová soutěž Sudkov - 14. září 2014

   V neděli 14. září jsme se vydali na pohárovou soutěž do Sudkova. Tato soutěž pro nás byla pomyslnou tečkou za letošní uplynulou sezónou. Do Sudkova se přijelo předvést 18 družstev mužů, 14 družstev žen a 12 družstev veteránů.

   Kvůli deštivému počasí nebyla Sudkovská trať zrovna snadná, přesto se nám náš útok vydařil bez větších problémů s pouhým průstřikem na levém proudu. Výsledný čas 17,46 nám zajistil osmé místo. Děkujeme hasičům z Hrabišína za půjčení jejich košíkáře.

   Protože tohle byla v letošním roce poslední soutěž, loučí se s Vámi váš oblíbený redaktor Jiří Fojtík alias Čuřil a přeje Vám krásný zbytek roku s rodinou či přáteli. Děkujeme za Vaše návštěvy na našich stránkách a doufáme, že jim zachováte přízeň i v roce nadcházejícím.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Foto:

 

 

Video:

 
 
23. 09. 2014 18:01:31curil

Zpět