Zpět

Hanácká Extraliga Dolní Libina - 14. června 2014

V rámci dvoutýdenní přestávky seriálu Velké ceny HOLBA Cupu zavítalo naše družstvo mužů na Hanáckou extraligu do Dolní Libiny, kam se sjelo celkem 29 družstev můžu a 10 družstev žen. Na nepříjemné Dolnolibinské trati nepřálo soutěžím příliš moc štěstí, jelikož na ní hned 12 týmů svůj útok nedokončilo. Nicméně, naše družstvo k těmto "nešťastníkům" nepatřilo.

Na start se postavilo necelých 15 minut po svém příjezdu a to mělo dopad i na jejich výkon. Téměř každý z členů mančaftu měl během pokusu nějaký problém. Nejvíce byla vidět chyba na béčkách, které nebyly roztaženy a proudaři tak byli krátcí, avšak i tak se s touto nepříjemností porvali a sestříkli prakticky souběžně s rozdílem 13 setin. Pravý terč byl sražen v čase 19,82s a levý v čase 19,95s. Výsledný čas 19,95s zařadil naše družstvo na 13. místo.

Pozn.: Tým mužů děkuje Troubelicím za půjčení proudaře Jana Přecechtěla.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

21. 06. 2014 09:14:23ondis&curil