Zpět

Pohárová soutěž Vernířovice - 6. července 2013

V rámci pauzy Velké ceny HOLBA Cupu jsme zavítali do sousedních Vernířovic, kde se konala Pohárová soutěž nesoucí název - „16. ročník hasičské soutěže Čarodějnický žebřík“. Na tuto soutěž máme dobré vzpomínky, jelikož se nám zde daří. Před 2 lety jsme si odtud odvezli první místo.

Začátek soutěže byl stanoven na 14:00 hodin a soutěžilo se zde ve 3 kategoriích. Muži, Ženy a Děti. Startovní listina čítala 7 mužských družstev, 3 ženská a 3 dětská družstva. Co se týče samotné trati, Muži a Ženy běželi na 2 „B“ hadice. Béčkaře čekal průvlak a proudaře žebřík. Nutno dodat, že se soutěž běžela dvoukolově.

První útok byl rozběhnutý velmi dobře, ovšem, zklamal nás materiál. Při výstřiku z proudnic praskla „B“ hadice a proudaři nestihli sestřelit tvé terče. Útok se tak stal neplatným. Druhý útok byl mnohem horší. Tentokrát se nám nepovedlo nabrat vodu ale i tak jsme přes tyto problémy svůj pokus v čase 30,73s dokončili. Nicméně, vzhledem k neplatnému pokusu z prvního kola a hrůzného času z kola druhého, na nás bohužel zbylo poslední, čili 7. místo.

Celou soutěž nakonec vyhrál Maršíkov s časem 16,05s a vytvořil tak i nový rekord tratě. Ještě jednou Gratulujeme.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".