Zpět


Velká cena Zvole - 25. srpna 2012

   V Sobotu 25. srpna jsme se zúčastnili Velké ceny Zvole. Tato soutěž byla naše první zastávka před, doslova nabitým dnem. Stejně jako minulý týden v Lesnici, tak i tenhle závod jsme brali v rámci tréninku, neboť nám Velká cena zmizela v mlze již před nějakým časem. Celkem 29. týmů se v průběhu odpoledne vystřídalo na startu a platným pokusem se jich prezentovalo 24. Na startovní čáru jsme se dostali až mezi posledními týmy a bylo se opravdu na co dívat.

   Útok již od samého začátku nevypadal dobře, neboť jsme díky předčasnému startu museli vybíhat znovu. Nicméně, to byl jen začátek. Po druhém, tentokrát již vydařeném startu následoval další problém. Béčkař nespojil levému proudu spoj a ten bez povšimnutí pokračoval dále v útoku. Proudař si problému všimnul teprve až ho o něj upozornily davy přihlížejících. Béčkař následně „céčko“ spojil a útok tak mohl být dokončen. Ovšem, v hrůzostrašném čase 34,13s. Tento útok byl nejhoší z celého dne, tudíž nás zařadil na poslední 24. místo.

   Pozn.: Tým mužů mockrát děkuje Hrabové za půjčení košíkáře Jiřího Hajtmara.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2012 naleznete v kategorii Požární sport -> 2012 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

 

Video:

 
 
28. 08. 2012 15:07:16ondis&curil

Zpět