Požární hlídka (Čápák ohňostroj) - 29. prosince 2012

Dne 29. prosince se konala akce "Ohňostroj na Čápáku". Na této akci musela být požární hlídka. Hlídkou byl pověřen Sbor dobrovolných hasičů Sobotín, který vybral dva členy sboru a to jmenovitě Fojtík Jiří a Hrachovický Milan. Hlídka měla nastarost opatřovávat otevřený oheň a v případě nějakého nebezpečí zakročit. Chlapci byli vybaveni hasicími přístroji. Během akce naštěstí k žádnému problému nedošlo.

Akce byla pořádána občanským sdružením SENIOR Sobotín. Zúčastnilo se asi 300 lidí. Sdružení SENIOR zajistilo i velké množství čaje, který byl během akce nalíván. Po vypití veškerého čaje mohl konečně nastat dlouho očekávány ohňostroj, který trval kolem 5-ti minut. Ohňostroj byl nádherný a podle ohlasů se líbil i všem zúčastněným. K článku připojuji video s celým ohňostrojem, tak můžete posoudit každý sám.

2. 01. 2013 11:52:30curil