Zpět


Velká cena Bohuslavice - 27. srpna 2017

   Předposlední víkend Velkých cen jsme uzavřeli soutěží v Bohuslavicích, která se konala v neděli 27. srpna. Místní rychlou trať, s mírnou pravotočivou zatáčkou, přijelo zdolat 27 družstev mužů, 14 družstev žen a 14 družstev veteránů.

   Na start jsme se postavili v lehce obměněné sestavě a až na konci startovní listiny. Na koši s námi běžel starosta našeho sboru, Martin Vlček, který zastává post proudaře za veterány a na pravý proud jsme si vypůjčili Honzu Přecechtěla z Třeštiny, kterému tímto za pomoc děkujeme. I přes mírný průstřik na PP, nám vše klaplo a časomíra se zastavila v čase 15,28 (LP: 14,74). Z Bohuslavic jsme si tedy odvezli jedenácté místo a dalších třináct bodů do celkového pořadí Holba Cupu.

   Pro veterány byla tato soutěž poslední příležitostí k zisku bodů do konečného pořadí Holba Cupu. Zaváhání nastalo jen na levém proudu, kde došlo k většímu průstřiku. Veteráni dokončili v čase 21,59 (PP: 19,72), čímž si doběhli pro osmé místo poslední čtyři body do celkového pořadí Holba Cupu, kde letos skončili na pátém místě. Za výpomoc na rozdělovači děkujeme borcům z Janovic.

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2017 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2017 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2017 naleznete v kategorii Požární sport -> 2017 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

Muži: 

 

 

Veteráni: 

 
 
03. 09. 2017 20:10:54curil

Zpět