Online hry

Fire Olympics (Dräger Safety)

Firefighter The Mission (Dräger Safety)

Olympiáda pro hasiče. Hasič musí zvládnout 5 různých disciplýn a stát se nejlepším. Ovládání pomocí myši. Dramatických 10 misí, u kterých Váš "hasič" zachrání osoby a zlikviduje ohniska požárů. Ovládání pomocí šipek a mezerníku.

Firefighter (Dräger)

Firefighter Online Game (Iveco Magirus)

V této hře se jedná o důležitý zásah hasičů! Uhasit všechny požáry během tří minut. Ovládání pomocí myši.V této hře budete mít pozici velitele. K různým zásahům budete muset vyslat správnou techniku a co nejrychleji situaci zvládnout. Ovládání pomocí myši.

FireMAN

Swissfire Online-Game

Dům je v plamenech. A vy pomocí potrubí se od hydrantu musíte dostat k hořícímu domu. Hodně štěstí. Ovládání pomocí myši.Zásobování vodou si musíte vybudovat sami. Jen odvahu a požár máte rychle pod kontrolou. Ovládaní pomocí myši.