Zpět


Velká cena Bohuslavice - 26. srpna 2018

   Předposlední víkend Velkých cen jsme uzavřeli soutěží v Bohuslavicích, která se konala v neděli 26. srpna. Místní rychlou trať, s mírnou pravotočivou zatáčkou, přijelo zdolat 24 družstev mužů, 8 družstev žen a 12 družstev veteránů.

   Na start jsme se již letos po několikáté postavili v pozměněné sestavě. Na pravém proudu nám opět vypomáhal starosta sboru Martin Vlček, který patří do družstva našich veteránů. Kromě lehce pomalejší vody nenastal v Bohuslavicích během našeho útoku žádný zádrhel.

   Za výsledný čas 15,99 (LP: 15,62) jsme brali čtrnácté místo a dalších devět bodů do celkového pořadí Holba Cupu. Za výpomoc na LP děkujeme Pavlovi Dostálovi z Bohuslavic.

   Přestože se v Bohuslavicích soutěžilo i v kategorii veteránů, družstvo našich veteránů se soutěže nezúčastnilo.  Se ziskem osmnácti bodů se tedy v konečném pořadí Holba Cupu umístili na desátém místě.

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2018 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2018 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2018 naleznete v kategorii Požární sport -> 2018 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

 
 
04. 09. 2018 11:17:19curil

Zpět