Zpět

Pohárová soutěž Žárová - 2. září 2017

Z Velké ceny v Nemili jsme se vydali na pohárovou soutěž do Žárové.  Tato soutěž nesla název „O pohár 5. okrsku“ a spolu s námi se jí zúčastnilo 8 družstev mužů a 4 družstva žen. V Žárové se běželo na dvě kola a na dráze na závodníky čekalo, jak už je to na našem okrsku zvykem, hned několik překážek.

Během prvního pokusu nastaly komplikace na savicích, které byly špatně sešroubeny, proto jsme dokončili až v čase 58,82 a obsadili prozatímní sedmé místo. Ve druhém kole se nám vedlo podstatně lépe, i přes drobné zaváhání na rozdělovači jsme výsledný čas dokázali stlačit pod 40 vteřin, a to na 34,19, který nám stačil na třetí místo.

Veteránům, kteří byli ve své kategorii na této soutěži jediní, se v obou kolech dařilo lépe, než nám. V kole prvním se sice ani jim nevyhnuly problémy na rozdělovači, ovšem i přesto dokončili v čase 34,88 a v kole druhém svůj čas dokonce vylepšili na 26,93.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2017 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2017 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".