Zpět


Noční soutěž Třeština - 24. září 2016

   V sobotu 24. září, jsme se vydali do Třeštiny, kde se konal první ročník noční pohárové soutěže, aneb Poslední výstřik 2016. S uplynulou sezónou se přijelo rozloučit 23 družstev mužů, 9 družstev žen a 6 družstev veteránů.

   Družstvo mužů si potřebovalo v Třeštině napravit reputaci. Během posledních dvou let jsme na místní dráze, kde se každoročně koná soutěž řazená mezi Velké ceny seriálu Holba Cupu, jsme ani jeden ze svých pokusů nedokončili. Naštěstí se nás tahle smůla za tmy pustila a my si zdárně zapsali platný čas. Na základně nám klaplo vše bez problémů, menší zdržení nastalo jen u proudařů. Výsledným časem 17,85 (PP: 16,14) jsme obsadili dvanácté místo. Za výpomoc na koši a savicích děkujeme Markovi Štelcovi a Romanovi Jírů z Hrabišína.

   Stejný scénář se odehrával i u našich veteránů. Spoje i odběhnutí ze základny proběhlo bez problémů, jediný zádrhel nastal u pravého proudaře, kterému se nedařilo srazit terč hned z první vody. Veteráni dokončili v čase 20,72 (LP: 19,36) a domů si odvezli čtvrté místo. Za výpomoc na stroji a LP děkují Martinovi Havlíčkovi a Jiřímu Hrubému, rovněž z Hrabišína. 

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2016 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2016 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Foto:

 

Video:

MUŽI

>

 

VETERÁNI

 
 
10. 10. 2016 17:31:12curil

Zpět