Zpět


Pohárová soutěž Maršíkov - 17. září 2016

   V sobotu 17. září jsme se zúčastnili jedné z posledních letošních pohárových soutěží, a to v nedalekém Maršíkově. Na místní dráhu se sjelo pouhých sedm družstev mužů, dvě družstva žen a na pozvání také družstvo našich veteránům, jako jediné ve své kategorii. Kvůli malé závodní účasti se v Maršíkově běželo ve dvou kolech a na béčkaře v mužských družstvech čekala překážka v podobě průvlaku.

   V prvním kole se nám dařilo poměrně slušně, dokončili jsme v čase 17,13, což stačilo na průběžné vedení. Náš druhý pokus byl bohužel zapsán jako neplatný. Béčkař nestihl spojit pod průvlakem hadice do té doby, než mu do nich strojník poslal vodu. Ve druhém kole náš vítězný čas překonali hasiči z Lešné a Bílého Potoka, a proto jsme si domů odvezli třetí místo. Za výpomoc na koši a savicích děkujeme našim veteránů.

   Veteránům se dařilo skoro stejně jako nám. V prvním kole dokončili za pěkných 20,60 vteřin. V kole druhém si bohužel také připsali neplatný pokus, z důvodu nezapojení hadice C na rozdělovač. Za výpomoc na stroji děkují Martinovi Havlíčkovi z Hrabišína. 

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2016 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2016 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Foto:

 

Video:

MUŽI

1. kolo:

 

2. kolo:

 

VETERÁNI

1. kolo:

 

2. kolo:

 
 
03. 10. 2016 15:41:41curil

Zpět