Zpět


Pohárová soutěž Žárová - 3. září 2016

   Po neplatném pokusu v Nemili jsme se vydali na pohárovou soutěž do Žárové.  Tato soutěž nesla název „O pohár 5. okrsku“ a spolu s námi se jí zúčastnilo 8 družstev. V Žárové se běželo na dvě kola a na dráze na závodníky čekalo, jak už je to na našem okrsku zvykem, hned několik překážek.

   Během prvního pokusu nastaly komplikace na rozdělovači, a proto jsme dokončili až v čase 43,24 a obsadili prozatímní šesté místo. Ve druhém kole se nám vedlo podstatně lépe, výsledný čas jsme dokázali stlačit pod 40 vteřin, což by stačilo na krásné druhé místo. Bohužel nám ale byla přičtena desetivteřinová penalizace za to, že vypůjčený závodník nepronesl jednu z hadic skrz připravené okno. Tím pádem jsme si zapsali čas 45,31 a zůstali na šestém místě.

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2016 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2016 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Foto:

 

Video:

1.kolo

 

2.kolo

 
 
09. 09. 2016 19:51:11curil

Zpět