Zpět

Sranda mač Loučná nad Desnou - 10. října 2015

V sobotu 10. října jsme se vydali na netradiční „sranda mač“ do Loučné nad Desnou. Pomyslné tečky za uplynulou sezónou se spolu s námi zúčastnilo dalších osm družstev.

Klasický požární útok byl pozměněn hned v několika směrech. Soutěžní pokus odstartoval běh na 100m překážek jednoho člena družstva. Poté, co závodník doběhl do cíle, foukal do balónku, dokud nepraskl, čímž odstartoval zbylé členy k provedení požárního útoku.

Běželo se na tři krátké savice, s nenastartovaným strojem, v úrovni spoje hadic B, byla připravená pneumatika, kterou musel projít závodník i s hadicí a navíc se všechny hadice rozhazovaly a zapojovaly až na dráze. Poslední změnou oproti klasickému požárnímu útoku bylo po sestřiku prodloužení levého proudu o třetí hadici C.

Naši kluci se do Loučné přijeli spíše pobavit, než soutěžit. O tom svědčí také to, že na svém obvyklém postu zůstal jen strojník s béčkařem. Savičář s rozdělovačem si své role prohodili a zbytek týmu byl složen speciálně jen pro tuto soutěž. I přesto se kluci umístili na pěkném třetím místě s časem 2 minuty a 20 vteřin.

Za výpomoc na koši děkujeme Elišce Blažkové z Dolní Libiny.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2015 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

14. 10. 2015 11:29:16curil