Zpět


Velká cena Nemile - 5. září 2015

   Letošní předposlední Velká cena se konala v sobotu 5. září v Nemili. Sem se přijelo o prvenství poprat 32 družstev mužů a 11 družstev žen.

   Přestože máme pořadatelství VC pro příští rok již jisté, a co víc, oproti loňskému roku jsme se dokázali probojovat i do první desítky týmů, která nám zaručuje účast na Finále mistrů v Pavlově, snažíme se stále urvat co nejvíce bodů. Na paty nám totiž z průběžného osmého místa šlape družstvo Hrabové.

   Na startovní čáru jsme se postavili opět hned z kraje soutěže, dnes jako druzí. Vše klaplo na jedničku, výsledný čas 17,77 (PP: 17,46) nám zajistil krásné čtvrté místo a dalších 17 bodů do průběžného pořadí Holba Cupu. Opět děkujeme za výpomoc na levém proudu Marťovi Jančíkovi z Dolní Libiny.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2015 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2015 naleznete v kategorii Požární sport -> 2015 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

 
 
07. 09. 2015 16:44:39curil

Zpět