Zpět

Pohárová soutěž Petrov nad Desnou - 8. srpna 2015

V sobotu 8. srpna jsme se během další pauzy od Velkých cen vydali do sousedního Petrova nad Desnou. Zde se konala pohárová soutěž, memoriál Kristýna Kudláče.

Soutěž byla rozdělena na dvě kola a trať zde byla velmi specifická. V prvním kole se běželo se čtyřmi krátkými savicemi, vypnutým strojem a průvlakem na hadici B. Jako minulý týden v Rapotíně, tak i v sobotu v Petrově se běželo na tři proudy. Levý proudař proskakoval oknem, prostřední prolézal rourou a terč srážel v leže a pravý proudař prolézal imitací plotu. V tomto prvním kole jsme neměli žádné problémy a časem 28,42 jsme zaslouženě zvítězili.

Druhé kolo probíhalo téměř totožně jako kolo první. Lišilo se pouze ve dvou věcech, místo čtyř krátkých savic byly dvě klasické dlouhé a všichni závodníci museli být oblečeni v kompletním zásahovém obleku. Druhé kolo jsme dokončili v čase 27,39, opět jsme zvítězili a domů si odvezli bečku piva.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2015 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".