Zpět

Pohárová soutěž Rapotín - 1. srpna 2015

Po dokončení svého pokusu na Velké ceně v Bludově jsme ještě tentýž den přejeli na pohárovou soutěž do Rapotína. Klasický útok byl ozvláštněn hned v několika směrech. Běželo se na tři proudy, na trati bylo pro závodníky připraveno okno a pro každého proudaře ještě překážka u terče.

Soutěž probíhala ve dvou kolech. Výsledný čas našeho prvního pokusu 29,60, byl zároveň i časem vítězným. Ve druhém kole jsme se museli poprat s menšími problémy, ale i přesto jsme dosáhli slušného času 33,59. Tím pádem jsme zaslouženě zvítězili a nechali všechna družstva daleko za námi.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2015 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".