Zpět

Zimní soutěž Lesnice - 20. prosince 2014

V sobotu 20. prosince jsme se vydali na poslední soutěž letošní sezóny a to na lesnického vánočního kapra. Do Lesnice se v předvánočním čase přijelo o prvenství poprat 27 družstev mužů a 15 družstev žen. Náš tým se na startovní čáru postavil hned zkraje startovní listiny.

Čtyři měsíce bez tréninku byly na našem výkonu znát. Nejméně se dařilo proudařům, kteří měli při sestřelování terčů problém s poměrně silným protivětrem. Pravý terč byl sražen v čase 18,36, avšak levý proudař měl plné ruce práce s vytíráním vody z očí a sestřelil až o tři vteřiny později. S výsledným časem 21,38 jsme skončili až na 16. místě.

Děkujeme hasičům z Lesnice za zapůjčení jejich stroje i se strojníkem.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

24. 12. 2014 18:31:57curil