Zpět


Velká cena Ráječek - 7. září 2014

   V neděli 7. září jsme se zúčastnili poslední Velké Ceny v tomto roce, která se uskutečnila v Ráječku. Na této soutěži se předvedlo 31 družstev mužů a 15 družstev žen. Družstvo našich mužů téměř uzavíralo startovní listinu. Už před jejich startem bylo jasné, že 15. pozici v celkovém pořadí Holba Cupu si udrží, i kdyby svůj pokus nedokončili, protože družstvo Sudkova nedokončilo v takovém čase, který by jim zajistil dostatek bodů.

   Protože naši kluci věděli, že Velká Cena je jejich a tím pádem už o nic nejde, začali oslavovat ještě před samotným útokem. Ten proběhl vzhledem ke stavu některých členů družstva překvapivě dobře. Výsledný čas 16,57 nám zajistil 16. místo a posledních 10 bodů do celkového pořadí Holba Cupu.

   Naši muži tedy skončili na celkovém 15. místě se 123 získanými body a vrátili tak po pěti letech Velkou Cenu zpět do Sobotína.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2014 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2014 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2013 naleznete v kategorii Požární sport -> 2014 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

 
 
12. 09. 2014 20:51:59curil

Zpět