Zpět

PS Brno - Bohunice (Bohunický ovar) - 26. října 2013

O víkendu 26. - 27. října 2013 jsme v rámci družby s SDH Brno – Bohunice vyrazili na jejich pohárovou soutěž zvanou „Osma CUP“. Krátce po příjezdu jsme byli od našich kamarádů vřele přivítání. Poté jsme se chystali na útok, který se běžel s mašinou PS 8 a proudaři se museli vypořádat s nástřikovými terči o objemu 10l. Trať byla na 2 B hadice. Samotný útok byl už od samého začátku katastrofální. Potýkali jsme se s několika problémy. Košíkář krátce po startu upadl, rozdělovač nespojil pravý proud a nakonec dílo dovršil levý proudař, který prostříkal. Časomíra se nakonec zastavila na hrozivém čase 43,08s, které nám bohužel muselo stačit na 18. Místo ze 23 zúčastněných družstev.

Po ukončení soutěže a vyhlášení jsme se odebrali do místních prostorů zbrojnice, kde byla připravená diskotéka. V průběhu večera si domácí pořadatelé vymysleli soutěž ve šplhu po laně ze sedu do výšky asi 6m. Této disciplíny se zúčastnilo asi 15 soutěžících a mezi nimi byli i naši tři zástupci, kteří dopadli následovně. Jan Bližňák po namáhavém pokusu vrchol nezdolal. Ondřej Krč se umístil na třetím místě a Jiří Fojtík na pěkném druhém místě. Poté následovala zábava do brzských ranních hodin. Tímto by jsme chtěli poděkovat kamarádům z Bohunic za pohostinnost a příjemnou atmosféru. Příští rok se opět uvidíme.

A ještě jedno velké díky patří klukum z SDH Maršíkov, kteří doplnili náš tým a vydali se snámi do Brna. Jmenovitě Jan Vaculík, Jan Bližňák a Pavel Fajman.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

10. 11. 2013 11:08:56ondis&curil