Zpět

Pohárová soutěž Petrov nad Desnou - 10. srpna 2013

Po Hrabišíne, kde jsme se po problémech na základně umístili na 17. místě, přišla na řadu Pohárová soutěž v Petrově, kde se soutěžilo v několika kategoriích. V prvním kole pořadatelé pro kategorii mužů připravili útok se čtyřmi krátkými savicemi, kolejemi a třemi proudy a překážkami. V tom druhém, pouze dvě savice, koleje, tři proudy a překážky. V kategorii veteránů se soutěžilo bez překážek.

Na startovní listině jsme byli na losování jako poslední ze dvanácti družstev a jak se říká, „to nejlepší na konec“. Útok jsme zaběhli suprově a zaslouženě zvítězili časem 34,17. Ovšem, v zápětí přišla nepříjemná rána v podání rozhodčích, kteří náš útok neuznali platným, jelikož prostřední proudař nebyl na svém místě, což se nám i přihlížejícím zdálo až moc přísné, ale co se dá dělat...

Druhé kolo se běželo téměř klasicky s vyjímkou dvou savic. I v tomto kole jsme ukázali svoje kvality. Po suprovém útoku jsme ale nestačili na družstvo Staré Červené Vody a umístili se těsně za ním.

Kategorie veteránů byla na jednu stranu určitým zklamáním, jelikož účast byla velmi slabá. Sjela se zde pouhá dvě družsva, což byla škoda. Na druhou stranu, naše družstvo bez problému zvítězilo.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".