Zpět

Velká cena Rájec - 4. srpna 2013

Nepříjemná, mírně stoupající a vpravo stáčející se asvaltová trať na 2 "B" hadice. Tohle je přesně Rájec, který je další zastávka seriálu Velké Ceny HOLBA Cupu. Stejně jako předešlý den v Bludově se i zde soutěžilo v kategoriích muži, ženy a veteráni. Startovní listina čítala 30 družstev mužů, 13 družstev žen a 5 družsev veteránů. Veteráni se této soutěže nezúčastnili.

Co se týče samotné trati. Mokrý asvalt a kopec? To nejde do sebe! Tato trať dala většině družstev zabrat. Mnoho družstev zde vyhořelo. Častými důvody neúspěchu byla buď prasklá hadice nebo proudaři. Ti buď nedoběhli k čáře sestřiku a když doběhli, tak výrazně prostříkali. Mezi těmito družstvy jsme bohužel byli i my.

Náš útok byl od koše po rozdělovač suprový, ale proudaři se potýkali s obrovskými problémy. Ty začaly již na základně, když se zbrzdili, protože oba podklouzli. Zhruba ve 3/4 tratě přišel další problém. Levý proudař vypustil běh, protože si myslel, že je něco se strojem, jenomže stroj byl naprosto v pořádku a tak levého proudaře zahltila voda. Oba proudaři byli daleko od svých terčů a značně prostříkali. Časomíra se zastavila až v čase 23,08s. Tento čas nám musel stačit až na 22. místo.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2013 naleznete v kategorii Požární sport -> 2013 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

5. 08. 2013 18:52:46ondis&curil