VC a PS Sobotín - 27. července 2013

Za velmi horkého a nepříjemného počasí se v sobotu 27. července uskutečnila pohárová soutěž, kterou pořádal náš sbor. Soutěžilo se v kategorii Muži, Ženy a Veteráni. Kategorie Veteránů byla započítána do Velké ceny HOLBA Cupu 2013. Co se týče kategorie Mužů a Žen, zde se jednalo o klasickou pohárovou soutěž "O pohár starostky obce".

Začátek soutěže byl naplánován na třináctou hodinu a první útok byl odstartován krátce po půl druhé. Jako první startovala kategorie Veteránů. Těch se k nám sjelo celkem jedenáct. Favoritem byl Sobotín, který se v průběžném pořadí držel na první příčce. Ovšem, na domácí půdě vyhořel a umístil se až na čtvrtém místě. Vítězem se stal Bludov, který předvedl hodně povedený útok a zajistil si tak průběžné vedení seriálů Velké Ceny.

Po útocích Veteránů přišla na řadu půlhodinová přestávka, ve které se představili naši mladí hasiči, kteří svojí velmi povedenou ukázkou pobavili přihlížející a sklidili zasloužený potlesk. Videa a fotky dětí nalezne v samostatném článku "ZDE" nebo v sekci Mladí hasiči.

Po přestávce přišli na řadu útoky Mužů a Žen. Celkem k nám zavítalo 10 družstev mužů a 3 družstva žen. Na startu jsme se představili jako třetí. Ovšem, jak je u nás v poslední době tradicí, opět jsme si "zaběhli" pro neplatný pokus. Tentokrát vyšla řada na košaře, kterému spadl koš do kádě. Každopádně, po senzačním útoku si pro první místo zaběhlo družstvo Ráječku. V Kategorii Žen zvítězilo družstvo Brníčka.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2013 naleznete v kategorii Požární sport -> 2013 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Muži:

Veteráni: