Zpět

Pohárová soutěž Leština - 22. června 2013

Velká Cena HOLBA Cupu měla po soutěži v Kolšově týdenní přestávku a jak je u nás již zvykem, nelenivěli jsme a vydali se hned na dvě pohárové soutěže. První zastávkou byla Leština.

Zde se soutěžilo v kategoriích muži, ženy a veteráni. Vzhledem k tomu, že se do soutěže přihlásil malý počet týmů, běželo se dvoukolově. Startovní listina čítala 11 mužských družstev, my byli na losování jako poslední.

První útok se nám příliš nezdařil. Strojník měl problémy se svými spoji, což zbrzdilo celý útok. I tak jsme v čase 25,11s svůj pokus dokončili. Druhý útok jsme běželi hned dvakrát. Krátce po startu nastaliy technické problémy s časomírou a slušně rozběhlý útok musel být zastaven.

Do třetice všeho dobrého- časomíra byla opět funkční a my jsme čekali na pokyn ke startu. Téměř vše klaplo na jedničku. Tentokrát nebylo přáno proudařům. Oba se potýkali s problémy a s průstřiky. Levý terč byl sestřelen v čase 17,75s a pravý až v čase 18,89s. Výsledný čas nám zajistil 6. místo.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2013 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2013 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".