Zpět

Lesnický kapr - 15. prosince 2012

V sobotu 15. prosince jsme za sychravého počasí zavítali do Lesnice na poslední závod letošního roku. Konkrétně na třetí ročník soutěže hasičských družstev v Požárním Útoku "O lesnického vánočního kapra". Této akce se zúčastnilo hned 18 družstev můžu a 8 družstev žen. K vidění byly zajímavé a mnohdy i komické útoky, tudíž se i za nepříznivého počasí, jaké po celou dobu soutěže vládlo, bylo opravdu na co dívat.

Byly jsme nalosováni na 12 příčku ve startovní listině a krátce po 11 hodně jsme dostali možnost předvést svůj útok. Ten od samého začátku nevypadal dobře, neboť se na základně sehrála spousta nepříjemnosti, které byly více méně spojené s deštěm a zimou. Mnozí z nás měli problémy se spojením svých spojů. Ale nejhorší problém měl strojník kterému málem při útoku chcípla mašina, vše ale zvládl. Nakonec vše dopadlo dobře a útok jsme dokončili. Pravý terč byl sestřelen v čase 20,06s a levý ho následoval o pár setin později a to v čase 20,30s. Výsledný čas 20,30s nám zajistil pěkné 8. místo.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

23. 12. 2012 10:08:59ondis&curil