Zpět


Pohárová soutěž Nemile - 9. září 2012

   Den po finále mistrů velké ceny Holba Cupu v Nemrlově, na které se mimo jiné probojovalo i družstvo našich Veteránů a bohužél se prezentovalo dvěma neplatnými pokusy, jsme se zúčastnili jedné z posledních soutěží letošní sezóny a to Pohárové soutěže Nemile. Do Nemile jsme vyrazili okolo jedné hodiny a krátce po půl druhé jsme byli na místě. Na soutěži předvedlo svůj útok 17 můžstev mužů, 4 družstva veteránů a 3 družstva žen.

   Náše družstvo bylo nalosováno do dolní poloviny startovní listiny a předvedlo povedený útok s menší chybičkou košaře, jež měl problémy s nasazením koše, které ovšem zvládl. Ale nelze mu nic vyčítat z důvodu nesehranosti ze savičářem. Dále útok probíhal hladce a pravý terč byl sestřelen v čase 16,89s a levý ho následoval o pár desetin později a to v čase 17,29s. Výsledný čas 17,29s nám zajistil pěkné 7. místo.

    Pozn.: Tým mužů mockrát děkuje Rájci za půjčení košíkáře Martina Hrocha.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

Foto:

 

 

Video:

 
 
18. 09. 2012 18:35:22ondis&curil

Zpět