Zpět

Velká cena Bohuslavice - 26. srpna 2012

Po náročné sobotě, kterou jsme takřka celou strávili na soutěžích, nás čekal poslední závod víkendu. Velká cena Bohuslavice, kam jsme zavítali společně i s našimi veterány. Do Bohuslavic jsme vyrazili pár minut po dvanácté hodině a krátce po třičtvrtě na jednu jsme se dostavili na místo. V kategorii mužů se na startu prezentovalo celkem 38. týmů a v kategorii veteránů 14.

Družstvo mužů bylo nalosováno do poloviny startovní listiny a předvedlo velmi povedený útok bez větších chybiček. Levý terč byl sestřelen v čase 16,47s a pravý ho následoval o pár setin později a to v čase 17,02s. Výsledný čas 17,02s nám bohužel stačil na pouhé 22. místo, což nám zajistilo 3 body do pořadí velké ceny.

Družstvo veteránů,které startovalo jako třetí se potýkalo s problémy. Pořadatelé soutěže totiž neupravili terče a tím nemohli proudaři sestřelit terče. Proto podali protest, pořadatelé terče upravili a jednotlivé útoky týmů, které již odsoutěžili, se tak opakovaly. Druhý pokus veteránů byl již platný. Útok začal humornou kolizí. Rozdělovač na základně podrazil Béčkaře, který udělal zajímavou "gymnastickou kreacií", jež pobavila mnohé přítomné. Béčkař kupodivu rychle vstal a dále pokračoval v útoku. Levý terč byl sestřelen v čase 20,88s. Problém nastal u pravého proudaře, který měl problém se sestřelením terče a časomíra se zastavila až na čase 23,22s, který byl časem výsledným a zajistil celkově 8. místo.

Pozn.: Tým mužů mockrát děkuje Rájci za půjčení košíkáře Martina Hrocha.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2012 naleznete v kategorii Požární sport -> 2012 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".