Zpět

Noční soutěž Troubelice - 25. srpna 2012

Po nevydařené VC Zvole a naopak vydařeném závodě T.F.A. v Loučné nad Desnou, kde člen našeho týmu, Jiří Fojtík, ve volné kategorii nenašel přemožitele a s přehledem zvítězil, jsme se ve večerních hodinách vydali na Noční soutěž do Troubelic.

Vyrazili jsme pár minut po osmé hodině a čekala nás dlouhá cesta. Právě na tuhle soutěž se všichni z nás velmi těšili, neboť patří mezi naší oblíbenou a minulý rok, jsme se zde celkovým časem 20,99s, umístili na 10. místě.

Na startu se v průběhu večera představilo celkem 33 týmů z několika okresů. Náš tým byl nalosován do druhé poloviny startovního pole, tudíž jsme zhruba dvě hodiny čekali na naší příležitost. Útok, až na menší chybičku strojníka, který měl otevřený vypouštěcí ventyl, jež mírně ovlivnil tlak vody, byl zaběhnut poměrně dobře. Levý terč byl sestřelen v rychlejším čase 17,22s a pravý ho následoval o pár setin později a to v čase 17,50s. Výsledný čas 17,50s, nám zajistil pěkné 13. místo.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

29. 08. 2012 12:16:31ondis&curil