Noční soutěž Loučná nad Desnou - 21. července 2012

Sobotní večer po soutěži v novém Malíně jsme vyrazili ve velmi hojném počtu na noční Pohárovou soutěž v Loučné nad Desnou. Soutěže se zúčastňujeme každý rok, protože máme noční soutěže velmi rádi. Když jsme na soutěž jeli, slavil narozeniny jeden z našich členů Miroslav Zadina.

Startovali jsme hned ze začátku. Strojníkem se pro celý sobotní den stal Karel Rozkol. Když vyhlásili náš tým ke startu, tak padly různé narážky na našeho strojníka skrz prasknutí hadice pokaždé, když Karel v Loučné nad Desnou startoval. Vystartovali jsme a útok probíhal hladce. Levý proud už sestřelil, ale na pravý proud nevyšla voda, protože nám praskla hadice. Hlasatel se velice omlouval, že to nechtěl zakřiknout a my to samozřejmě brali s úsměvem. Na soutěži jsme se zařadili mezi týmy s NP.

I přes nevydařený útok jsme odjížděli veselí a s velmi dobrou náladou. Hlavně když jsme odjížděli, tak už slavil narozeniny jiný člen našeho týmu Michal Michut.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

24. 07. 2012 19:36:27maka&curil