Zpět

Pohárová soutěž Vernířovice - 7. července 2012

V sobotu 7. Července hned po našem výkonu na Velké ceně ve Štítech jsme sedli do auta a uháněli do Vernířovic, kde se konala Pohárová soutěž 5. okrsku. Soutěž probíhala dvoukolově. Trať byla situována na dvě hacice "B" a první "bečko" bylo provlíkano pod imitací kolejí.

Nastupovali jsme jako favorité, protože jsme minulý rok Pohárovou soutěž ve Vernířovicích vyhráli, ale opak byl pravdou. Problémy se vyskytly hnedka v prvním kole, kdy špatně proběhla náběrka a čas byl velmi pomalý 25,89s. Druhé kolo proběhlo sice s menšími problémy, ale čas byl 18,30s, což na nejlepší čas soutěže nestačilo. Celkově jsme skončili na 4. místě.

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2012 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2012 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".