Zpět

Pohárová soutěž Sobotín - 23. června 2012

Naše družstvo Sobotína uspořádalo dne 23. června Pohárovou soutěž, která probíhala v sobotu od 13:00.

Do našich končin přijelo pouze 5 družstev mužů, která spolu za překrásného počasí soupeřila. Běželo se dvoukolově. Nejlépe se s touto dvoukolovou soutěží popralo družstvo Zvole, které nad všemi vyhrálo výborným časem 16,52s. Se Zvolským týmem běžel domácí rozdělovač Jiří Fojtík. Náš tým měl menší problémy v obou kolech. V prvním kole se vyskytl problém na rozdělovači, ale i přes problémy tým dosáhl na skvělý čas 19,40s. V druhém kole měli Sobotínští problémy na koši a čas byl 21,50s. Celkově, díky prvnímu času, se naši umístili na 4.místě.

Cizí družstva veteránu nepřijela žádná, což pro nás bylo velkým zklamáním. Naše družstvo veteránu tedy tyto závody pojalo jako tzv.: TRÉNINK. Zaběhli si v prvním kole s časem 24,86s a v druhém kole s mnohem lepším časem 21,79s.

Všem zúčastněným družstvům mockrát děkujeme za účast a doufáme, že nás v příštích letech navštívíte v hojnějším počtu. A samozřejmě děkujeme za podporu domácím divákúm.