Zpět


Výjezd - DN OA u Permoníku - 14. května 2017

   Dne 14. 5. 2017 v 14:39 byl jednotce operačním a informačním střediskem Olomouckého kraje vyhlášen poplach k dopravní nehodě osobního automobilu se zraněním na pozemní komunikaci číslo I/11 u motorestu Permoník.

   Jednotka ve složení 1+2 (Fojtík Jiří, Vlček Martin, Zadina Miroslav) na místo události dojela jako první. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o DN OA, které sjelo ze silnice a narazilo do betonového propustku. Při našem příjezdu na místě události již zasahovala ZZS a všechny osoby už byly mimo OA. Jedna z osob byla v péči ZZS. Na místě události zasahovali ještě jednotky SDH Petrov nad Desnou a HZS Šumperk.

   Jednotka provedla protipožární opatření, pomáhala při řízení dopravy na pozemní komunikaci ve spolupráci s PČR a ošetřila menší poranění dospělému muži na levém předloktí. Ve spolupráci s ostatními jednotkami jsme zajistili místo přistání pro leteckou záchrannou službu. Poté byla poraněná osoba ze sanitky transportována do vrtulníku. Na místo události také dorazila odtahová služba, která vrak OA naložila na odtahové vozidlo. Poté se jednotky odebraly zpět na základnu.

Foto:

 

 

Video:

 
 
17. 05. 2017 23:11:26curil

Zpět