Zpět


Výjezd - pád stromu přes komunikaci - 5. října 2017

   Ve čtvrtek 5. října jsme byli vysláni, na pokyn KOPIS Olomouckého kraje, k technické pomoci.  Jednotka vyjela v počtu 1+4 (Vlček Martin, Dorňák Aleš, Krč Ondřej, Strnad Jiří, Talpa Jakub) k spadlému stromu na pozemní komunikaci I/11  u motorestu Skřítek. Po cestě k nahlášené události jsme narazili na další spadlý strom u motorestu Ztracenka, proto jsme se rozhodli, nejdříve vyřešit vzniklou situaci tady a poté pokračovat na místo původní události.

   Na místě nahlášené události již zasahovala jednotka z HZS Rýmařov, které jsme pomohli s odklízecími pracemi. Poté jsme se odebrali zpět na základnu.

   Krátce po našem návratu na základnu nás opět kontaktovalo operační středisko. Byli jsme vysláni k dalšímu spadlému stromu, tentokrát na silnici l/11 u Diakonie Sobotín. I zde jsme strom rozřezali a komunikaci zprůjezdnili.

   Asi 300 metrů od naší události odklízela jednotka z Petrova nad Desnou strom, který spadl na elektrické vedení. Zde nebyla naše asistence potřeba, a proto jsme se odebrali zpět na základnu.

 

 
 
31. 10. 2017 18:58:01curil

Zpět