OSLAVY 130. VÝROČÍ SDH SOBOTÍN

OSLAVY 130. VÝROČÍ SDH SOBOTÍN:
U příležitosti konání 130. výročí sboru proběhne oslava dne 22. července 2017 v areálu Motorestu Permoník a přilehlého zámku v Sobotíně. V rámci slavnostního ceremoniálu proběhne předání a vysvěcení hasičského praporu, při kterém bude poděkováno všem sponzorům a partnerům události. V průběhu odpoledne bude následovat naučně zábavný program pro děti i dospělé.
Pro děti bude připravena řada soutěží, které kromě pobavení mají za úkol děti blíže seznámit s pravidly bezpečnosti a požární ochrany, první pomoci, prací hasičů a jednotek záchranných sborů. Děti bychom po splnění všech soutěžních úkolů rádi odměnili dárky, které si budou moci vytočit v kole štěstí. Doprovodným programem budou ukázky hasičské techniky, vyprošťování z havarovaného vozidla pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení, požární útoky, vystoupení šermířů, tanečníků s ohněm, skákací hrady, malování na obličej a ukázka zásahu při hašení hořícího domku.
Všichni jsou zváni

15. 07. 2017 19:29:37curil