Výroční valná schůze SDH - 14. ledna 2017

V sobotu 14. ledna se od 18 hodin uskutečnila Výroční valná schůze SDH Sobotín. Naposledy jsme shrnuli události roku 2016 a současně naplánovali činnost na rok 2017. Kromě členů našeho sboru se k nám připojili zástupci sborů sousedních a spolu s nimi i několik dalších hostů. Za SDH Petrov nad Desnou, pan Matocha a pan Tymrak, za SDH Maršíkov, Jan Vaculík, za SDH Velké Losiny, Markéta Sittová, za V. okrsek, Patrik Hrachovina, za HZS OLK a zároveň náš patron sboru, Ondřej Stryk, za obec Sobotín pak paní starostka Iveta Fojtíková, kronikář obce pan Mikulaštík a tím bych mu chtěl moc poděkovat za pořízení fotek ze schůze, za zahrádkáře paní Tejkalová v neposlední řade také paní Radomíra Kupcová, která nám bezplatně zapůjčuje areál k pořádání akcí a tréninků a další pozvaní hosté.

Během večera jsme udělili dvě medaile za věrnost, a to Janě Churavé za 40 let a Lubošovi Vráželovi za 20 let. Novým místostarostou byl zvolen Jiří Linhart, velitelem jednotky sboru Jiří Fojtík, post pokladníka bude zastávat Ivana Gallová a novými členy výboru se stali Jiří Fojtík, Roman Měrka a Jiří Linhart. Také jsme prostřednictvím vzpomínkového videa zavzpomínali na zesnulého člena našeho sboru, pana Zdeňka Měrku.

Dále následovalo již tradiční promítání videa zachycující činnost sboru v roce 2016, které můžete zhlédnout zde v článku nebo v sekci "Výroční videa...". Bezmála 30 minut dlouhý záznam, z dílny Jiřího Fojtíka připomněl nejen sportovní činnost mužů a veteránů, ale i výjezdy výjezdové jednotky a brigády sboru.

Vzpomínka na Zdeňka Měrku

Výroční video