Požární hlídka (Čápák ohňostroj) – 29. prosince 2016

Ve čtvrtek 29. prosince se v naší obci konala již tradiční akce s názvem Ohňostroj na Čápáku. Náš sbor byl pověřen požární hlídkou, která se v letošním roce skládala ze 7 členů (Vlček Martin, Fojtík Jiří, Fojtík Martin, Zadina Miroslav, Krč Ondřej, Strnad Jiří a Měrka Roman). Členové hlídky měli za úkol kontrolovat otevřený oheň a v případě jakéhokoli nebezpečí zakročit pomocí hasicích přístrojů. Prostory, kde se lidé scházeli, byly navíc osvětlovány osvětlovacím stožárem, který je umístěn na zásahovém vozidle sboru. Během akce naštěstí nedošlo k žádnému problému.

Pořadatelství letošního ročníku bylo zcela v rukou našeho sboru. Zajistili jsme i velké množství čaje, který jsme během akce nalévali přihlížejícím. Ohňostroj, který byl odpálen krátce po osmé hodině, přišlo zhlédnout okolo 200 lidí.

Fotky z ohňostroje pořídil Martin Krulich. Odkaz na Facebookové stránky: https://www.facebook.com/MartinKrulichFotograf/

07. 01. 2017 17:06:36curil