Pohádkový les na Permoníku - 11. června 2016

V sobotu 11. června 2016 Motorest Permoník Sobotín pořádal historicky první Pohádkový les, který byl spojen s dětským dnem. Pro děti i jejich rodiče byl připraven opravdu bohatý progam. Celé odpoledne startovalo v Pohádkovém lese, kde na děti čekalo spoustu atrakcí a překvapení, které doprovazely pohádkové postavy. Děti plnily úkoly, za které dostávaly razítka na soutěžní kartu a v cíli na ně čekala sladká odměna. Během odpoledne si děti mohly nechat něco pěkného namalovat na obličej nebo se nechat učesat. Nechyběly ani skákací hrady, trampolína, jízda na koni nebo Sbor dobrovolných hasičů ze Sobotína. Děti mohly také shlédnout ukázku výcviku policejních psů, vystoupení mažoretek nebo vystoupení šermířské skupiny Roma Victor. Nechyběl ani Mickey Mouse s Minie, Chipmunk nebo dinosaurus . Vyvrcholením dětského dne bylo losování soutěžních karet a dětská diskotéka a taneční zábava pro dospělé, pod záštitou Petra Kamlara. Zajištěno bylo bohaté občerstvení a pití, díky týmu Motorestu Permoník. Velké poděkování patři sponzorům a také všem, kteří se na akci podíleli.

Autoři članku: Zdenka Vaňatková a Luboš Polanský

Část fotek použito z: https://www.facebook.com/lubos.polansky/media_set?set=a.10201862982893040.1073741833.1737203877&type=3

21. 06. 2016 12:17:54curil