Požární hlídka (Čápák ohňostroj) - 30. prosince 2014

Dne 30. prosince se uskutečnila již tradiční akce pod názvem Ohňostroj na Čápáku. Sbor dobrovolných hasičů ze Sobotína byl pověřen požární hlídkou, která se skládala ze tří členů (Fojtík Jiří, Krč Miroslav a Krč Ondřej). Členové hlídky měli za úkol opatřovávat otevřený oheň a v případě jakéhokoli nebezpečí zakročit pomocí hasicích přístrojů. Prostory, kde se lidé scházeli, byly navíc osvětlovány osvětlovacím stožárem, který je umístěn na zásahovém vozidle našeho sboru. Během akce naštěstí k žádnému problému nedošlo.

Akce byla pořádána občanským sdružením SENIOR Sobotín. Zúčastnilo se asi 200 lidí. Sdružení SENIOR zajistilo i velké množství čaje, který byl během akce nalíván. Po vypití veškerého čaje mohl konečně nastat dlouho očekávány ohňostroj, který trval kolem 9-ti minut. Ohňostroj byl nádherný a podle ohlasů se líbil i všem zúčastněným. K článku připojuji video s celým ohňostrojem, tak můžete posoudit každý sám.

31. 12. 2014 15:28:03curil