Výroční valná schůze SDH - 11. ledna 2014

V Sobotu, dne 11. února se od 18:00 hodin uskutečnila Výroční valná schůze SDH Sobotín. Ze 49 členů, jež patří pod náš sbor, se schůze zúčastnilo celkem 39, což je opravdu pěkné číslo. Na schůzi se shrnul rok 2013 a udělala se za ním definitivní tečka. Dále se naplánovala činnost pro rok 2014 a mnoho dalších věcí. Mezi hosty se objevili zástupci Za SDH Petrov nad Desnou, pan Matocha a pan Žáček, za SDH Maršíkov, jmenovitě Jan Vaculík a Pavel Fajman, za HZS Šumperk, pan Ing. Ondřej Stryk a další pozvaní hosté.

Následně zde mělo svojí premiéru již tradiční video shrnující činnost sboru v roce 2013. Video je ke shlednuti zde v článku nebo v sekci "Výroční videa..."

Bezmála 33 minut trvající záznam připomněl výjezdy, brigády sboru, soutěže v požárním sportu družstev Mužů, Veteránů a Mladých hasičů, nakonec i nepovedené a mnohdy i srandovní útoky. Jeho tvůrci jsou Ondřej Krč a Jiří Fojtík.

Po oficiální části přišlo na řadu to, na co se každý celý rok těší. Asi víte, co mám namysli... No, co si budeme nalhávat. Stálo to opravdu za to. Pařilo se do brzkých ranních hodin a všichni jsme si to náramně užili. Tímto bych ukončil jednu kapitolu a tou je rok 2013. Nyní se společně vrhneme vstříc roku 2014 a necháme se překvapit, co si pro nás přichystá. Doufejme, že to budou jen samé pozitivní věci.

24. 01. 2014 16:33:03ondis&curil