Výroční valná schůze SDH - 19. ledna 2013

V Sobotu, dne 19. února se od 18:00 hodin uskutečnila Výroční valná schůze SDH Sobotín. Této schůze se zúčastnilo téměř 30 členů SDH Sobotín a mezi hosty se objevili zástupci: Za SDH Petrov nad Desnou, pan Matocha a pan Žáček, za SDH Maršíkov, jmenovitě Jan Vaculík a Pavel Fajman, za HZS Šumperk, pan Ondřej Stryk, Starosta okresu SH ČMS, pan Ošťáral a další pozvaní hosté.

Program začal proslovy náměstka SDH Sobotín, pana Zdeňka Měrky, starosty SDH Sobotín, pana Martina Vlčka. Každý řekl několik slov jak k uplynulému, tak i k následujícímu roku. Program zakončilo, jak je již zvykem, video, které shrnovalo činnost sboru v roce 2012.

Bezmála 36 minut trvající záznam připomněl výjezdy, brigády sboru, soutěže v požárním sportu družstev Mužů a Veteránů a nakonec i nepovedené a mnohdy i srandovní útoky. Jeho tvůrci jsou Ondřej Krč a Jiří Fojtík. Video je možno k shlédnutí zde v článku a později také v sekci "Výroční videa...". Dále následovala zábava, která se protáhla do brzkých ranních hodin.

Pokud by měl někdo z nečlenů i členů sboru zájem vypálit video v originální kvalitě na DVD, tak není problém. Stačí kontaktovat Jiřího Fojtíka. Kontakt na něj je uveden v pravo dole na webových stránkach sboru.

27. 01. 2013 13:45:42ondis&curil