Zpět

Ukončení sezóny 2011

V sobotu dne 1. října se uskutečnila v areálu U Pařeza akce "Ukončení sezóny 2011". Jednalo se o soutěž mezi muži a veterány našeho sboru o bečku piva. Soutěž byla rozdělena do dvou kol a tým který po součtu časů měl nejlepší čas vyhrál. V prvním kole se běželo se strojem PS8 a veteráni po prvním kole nemohli být vůbec spokojeni. Ačkoli na rozdělovači došlo k rozpojení levé hadice "C", tak proudař stihl svůj terč sestřelit. Na pravé straně se tohle proudaři nepovedlo  proto, že neměl v hadicích žádný tlak. Než se rozdělovač vzpamatoval a zavřel levou stranu, tak na časomíře svítil čas 26:47 sec. Pak šlo na start družstvo mužů a svůj požární útok zvládlo bez menších potíží a dosáhlo času 23:37 sec. V druhém kole se běželo se strojem PS12 a první šli muži. Svůj útok chtěli jít hodně na jistotu díky velkému náskoku z prvního kola. To se taky stalo. Muži svůj útok dokončili v čase 19:40 sec. Dosažený čas znamenal, že veteráni museli v druhém kole zaběhnout čas 16,30 sec. Díky drobnému zaváhaní strojníka se tak nestalo . Dosažený čas veteránů v druhém kole byl 18:29 sec. To tedy znamenalo že po součtu obou kol zvítězilo družstvo mužů. Vítěznému týmu gratulujeme a přejeme si, aby se jim tak dařilo i v příštím roce a získali zpět možnost pořádat soutěž Velké ceny Holba Cupu.