Zpět


Velká cena Dolní Libina - 28. června 2020

   V neděli 28. 6. jsme zahájili sezónu na Memoriálu Josefa Jančíka v Dolní Libině, který byl zařazen do Velké ceny Holba cupu okresu Šumperk a Biomac Hanácké extraligy. Na místní asfaltovou dráhu se sjelo 29 družstev mužů a 21 družstev žen. Na startovní čáru jsme se postavili jako druzí, hned po domácím družstvu mužů. Doufali jsme, že se nám letos podaří prolomit na zdejší dráze smůlu, ovšem opak byl pravdou. Náš pokus se nám sice podařilo slušně rozběhnout, ovšem ještě před tím, než mohli proudaři srazit své terče, nám praskla hadice a my si tak na první letošní soutěži zapsali neplatný pokus. Za výpomoc na PP děkujeme Honzovi Přecechtělovi z Třeštiny.

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2020 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2020 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2020 naleznete v kategorii Požární sport -> 2020 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

 
 
11. 07. 2020 17:15:46curil

Zpět