Zpět


Velká cena Bludov - 3. srpna 2019

   Po dvoutýdenní pauze jsme se v sobotu 3. srpna vydali na Velkou cenu do Bludova. Na místní asfaltovou dráhu se přijelo předvést 17 družstev mužů, 9 družstev žen a 16 družstev veteránů.

   Už drobné zdržení pravého proudaře na základně nasvědčovalo tomu, že dnes nepředvedeme to nejlepší, co umíme. Proudař se bohužel nejen zdržel na základně, ale ani nestačil včas u terče zapojit proudnici. Náš pokus jsme chtěli dokončit a připsat si tak alespoň pár bodů do průběžného pořadí Holba Cupu, ovšem košíkář se rozhodl útok ukončit vytažením koše z kádě. Z Bludova jsme si tedy, stejně jako z předešlé soutěže v Nemrlově, odvezli neplatný pokus. 

   Reputaci nám na zdejší dráze nevylepšilo ani družstvo veteránů. Ti kvůli utopenému košíčku svůj útok rovněž nedokončili.

 

Výsledky:

Výsledky družstva Sobotína můžete nalézt v kategorii Požární sport -> 2019 -> Výsledky Sobotína nebo kliknutím na odkaz "Výsledky Sobotína".

Výsledky ze soutěže můžete nalézt v kategorii požární sport -> 2019 -> Výsledky soutěží nebo kliknutím na odkaz "Výsledky soutěží".

A celkové pořadí Velké ceny HOLBA cup 2019 naleznete v kategorii Požární sport -> 2019 -> Pořadí VC HOLBA cup nebo kliknutím na odkaz "Pořadí VC HOLBA cup".

Foto:

 

Video:

Muži: 

 

 

Veteráni: 

 
 
10. 08. 2019 22:34:32curil

Zpět